Подяка небайдужим людям.

Дата: 06.04.2020 13:20

Керівництво та колектив Швайківської об’єднаної територіальної громади висловлює щиру вдячність Райківській сільській раді, громаді села за надану благодійну допомогу жительці села Райки Волошиній Ніні Петрівні, яка хворіє та опинилася в складних життєвих обставинах.

Щира вдячність Пастору помісної церкви ХЄВ «ВЕФІЛЬ» Юрію Юлійовичу Волошину за надану благодійну допомогу. Церква передала для жінки набори постільної білизни.

У такий важкий час, який переживає зараз наша країна, ніхто не має бути забутим чи покинутим, а одинокі люди не повинні залишатися без уваги.

Дякуємо небайдужим за щедрість душі!

Бажаємо всім міцного здоров’я, миру, Божого благословення, розвитку і процвітання.