Вітання Швайківського сільського голови Тараса Яригіна з Великоднем!

Дата: 17.04.2020 09:55

Шановні віряни  !

У цей чудовий весняний день щиро та сердечно вітаємо усіх вас зі святом Світлого Христового Воскресіння!

Цей день гуртує віруючих навколо давніх християнських цінностей – терпимості, любові до ближнього, милосердя.

Нехай наші серця завжди будуть наповнені нетлінною пасхальною радістю! Нехай усі наші помисли   стануть щирими та добрими, нехай благословляються вони засадами Євангельської Істини.

А Світло Воскресіння Христового  надає нам  силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!

У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаємо, щоб Ваше життя було   чистим,  як Святий  Благодатний  вогонь,   щедрим, як запашна Великодня паска,   яскравим, як колоритна українська писанка.

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!