ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік»

Проект рішення Швайківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік» розроблено відділом  з питань економічного розвитку та залучення інвестицій Швайківської сільської ради.

Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення ставок податків і зборів та надходжень до місцевого бюджету на 2021 рік.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу розміщено  на офіційному веб-сайті Швайківської сільської ради в розділі "РЕГУЛЯТОРНА ПОЛІТИКА".

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 13331 Житомирська обл. Бердичівський р-н., с.Швайківка, вул.Осівка, 1а, тел. (04143)4-02-03,  е-mail: 04345658 @.mail.gov.ua .

Начальник відділу з питань

економічного розвитку та