Привітання з ювілеєм

Дата: 30.04.2020 10:09

Привітання з ювілеєм.

1 травня, відзначає 90-річний ювілей жителька села Райки Дух Марія Костянтинівна,  чудова жінка та господиня.

Ювілярка  має прекрасну сім’ю, народила та виховала трьох чудових дітей: двох синів та  дочку, довгі роки працювала в колгоспі.

Тож хочеться побажати, щоб Господь дарував ювілярці міцне здоров’я, аби в родинному колі з усмішкою, наснагою та оптимізмом зустріти ще не один день народження і не один ювілей.

Бажаємо іменинниці, на довгі роки зберігати бадьорість духу та оптимізм, міцне здоров’я, благополуччя, всіх земних благ, благословення та Божої благодаті, миру і спокою.

З повагою

Швайківський сільський голова                                                         Тарас ЯРИГІН