Книги-наші вірні порадники

Дата: 07.05.2020 09:27

Книги-наші вірні порадники, вони вчать нас мислити, відкривають невідоме, допомагають осягнути глибини мудрості. Книга незнищенна, як незнищенний людський розум. Тому, ми завжди із задоволенням і великою приємністю приймаємо книги в дарунок нашій бібліотеці і з глибокою повагою і вдячністю ставимося до людей, які це роблять.

Сьогодні наші щирі слова подяки линуть на адресу жительки села Райки, активної читачки сільської бібліотеки Лимарчук Іванки. Яка неодноразово з власної ініціативи та за  власний кошт поповнює книжковий фонд бібліотеки. Дарунок неодмінно стане відчутним джерелом поповнення  фонду і кожна з подарованих книг знайде свого зацікавленого читача.

Шановна дарувальниця, ми ще раз дякуємо за цінний подарунок, за небайдужість до бібліотечного життя , до книги та до людей.