У зоні АТО/ООС загинув наш земляк, райківчанин Дмитро Кузьменко

Дата: 15.05.2020 09:40

Під Краматорськом, 13 травня 2020 року, у районі проведення операції Об’єднаних сил, під час планових занять, загинув військовослужбовець, житель села Райки – Кузьменко Дмитро Павлович.

Кузьменко Дмитро народився 28 березня 1991 року. Навчався у Райківській школі, закінчив на відмінно Національну юридичну академію імені Ярослава Мудрого.  Більше трьох років служив за контрактом у Силах спеціального призначення. У загиблого залишилися батьки – Кузьменко Галина та Павло.

Швайківська сільська рада складає доземний уклін родині, яка виховала справжнього патріота, мужню і відважну людину. Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого та розділяємо разом з Вами невимовний біль важкої втрати. Пам'ять про Героя – ВІЧНА.

Прощання з військовослужбовцем відбудеться у суботу, 16 травня 2020 року, о 12.00 в селі Райки.