Телефонограма оперативна інформація про ускладнення погодних умов на Житомирщині протягом 29-30 травня 2020 року

У зв’язку з переміщенням на Житомирську область Південного циклону протягом 29 і 30 травня 2020 року на території області очікуються несприятливі умови.

29.05.2020 – Хмарно. Вночі значний дощ, вдень помірний дощ. Місцями гроза. Вітер північно-західний,7-12 м/с.

30.05.2020 -  Хмарно. Вночі невеликий, вдень значний дощ. Місцями гроза. Вітер північно-західний,5-10 м/с.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць, що становитиме 1 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства, будівельних підприємств.

Начальник управління з питань

цивільного захисту населення

та оборонної роботи Житомирської

облдержадміністрації                                                       Сергій БЕЗНОСЮК