Візьми участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого плаката «Я -Україна»

Дата: 17.06.2020 16:43

З метою підвищення ефективності цивільно - військового співробітництва в Збройних Силах України у 2020 році Командуванням Сухопутних військ Збройних Сил України спільно з громадською організацією «Волонтерський рух» Батальйон Сітка» розпочато ініціативу проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого плаката «Я -Україна», який планується до реалізації у 2020 році до Дня Конституції України.

Пріоритетним завданням Всеукраїнського конкурсу плаката «Я - Україна!» 2020 року є сприяння розвитку екологічної культури та активної життєвої позиції серед молодого покоління більшості областей України. Цьогорічний Конкурс популяризує ідею захисту навколишнього середовища від негативного впливу пластикових пакетів. Оголошена тематика: “Стоп_кульок”. Соціальна спрямованість Конкурсу «Я - Україна!» та його надзвичайна актуальність в нових умовах і викликах заплановано в он-лайн режимі.

За довідками щодо участі у конкурсі дитячого плаката «Я - Україна» звертатися:

начальник відділу цивільно-військового співробітництва в/ч А4583 полковник Бородавко Дмитро (050 444 85 65), начальник групи цивільно-військового співробітництва в/ч 0409 лейтенант Карпенко Ірина (063 762 91 70). Координатор проекту від громадської організації “Волонтерський рух” Батальйон Сітка” : Марина Одінцова (096-032-89-83).