У Швайківській сільській раді привітали медиків з професійним святом

Сьогодні, 19 червня,  Швайківський сільський  голова Тарас Яригін привітав колективи медичних закладів, які працюють на території громади.   Вітання приймали завідувачі лікарської амбулаторії, ФАПів та ФП, лікарі  та медичні сестри і санітарочки, працівники медичної частини 73 філії державної установи «Центр охорони здоров’я» ДКВ України в Житомирській області.

Важка місія працівників медичної галузі була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею медики повсякчас демонструють нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом вони повертають людей до повноцінного життя.

Тарас Яригін привітав винуватців свята: «Мені випала почесна нагода привітати Вас сьогодні з Днем медичного працівника, висловити вдячність за Вашу благородну працю. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди була і буде важливою. Кожен лікар розуміє, що здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти учнів Гіппократа. Щоденні проблеми, турботи і неймовірні виклики долі Ви завжди долаєте з легкістю. Низький Вам уклін за Вашу мужність і добре серце!».

Медичних працівників за сумлінну працю було відзначено  грамотами, подяками та грошовими винагородами.

Зі святом Вас, шановні працівники медицини! Особистого щастя, міцного здоров’я, удачі і неабиякого задоволення від улюбленої справи.  Нехай все у Вас буде здорово!

З повагою

Швайківський сільський голова                                                Тарас Яригін