Вітання з Днем Конституції України

  • 1562

Фото без опису

28 червня наша держава святкує День Конституції України!

Шановні жителі громади, щиро вітаємо вас із визначним святом!

У цей день, 1996 року, Верховна Рада України прийняла Основний Закон країни – Конституцію, яка стала дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноцінної учасниці світового співтовариства, визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації кожного громадянина.

Основний Закон наголошує на абсолютній цінності людини, її життя та здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Сьогодні, у складний час для України, від кожного з нас залежить подальший шлях нашої держави до демократичних трансформацій, формування національної свідомості та патріотизму. 

У цей знаменний день і надалі щиро зичимо вам миру і взаєморозуміння, яке сприятиме подальшій розбудові нашої державності, становлення достатку в кожній родині та звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Нехай у нашій державі панують любов, злагода та Божа ласка!

З нагоди відзначення державного свята – Дня Конституції України в закладах культури Швайківської ОТГ було проведено тематичні заходи та організовано книжкову виставку і викладку відповідної літератури (на фото).

 

З повагою

Швайківський сільський голова                             Тарас ЯРИГІН