Швайківський сільський голова Тарас Яригін вітає з Днем податківця України

Дата: 02.07.2020 11:52

Ураховуючи значну роль працівників державної податкової служби України в реалізації державної податкової політики, Указом Президента України №252/2020 від 25.06.2020 року було встановлено професійне свято — День податківця України. Відтепер, щороку, 2 липня, ми матимемо нагоду привітати чудових фахівців з цим святом.

Шановні працівники державної податкової служби! Немає жодного сумніву в тому, що Ви висококваліфіковані спеціалісти своєї справи. Адже саме Ви зміцнюєте фінансову дисципліну, сприяєте наповненню бюджетів усіх рівнів, наводите лад і порядок у взаєморозрахунках.

Нехай і надалі Ваш високий професіоналізм і відданість службовому обов’язку сприяють наповненню державної казни та розвитку партнерських відносин з платниками податків.

Бажаю Вам і Вашим рідним міцного здоров’я, сімейного затишку та світлого майбутнього.

Швайківський сільський голова

Тарас Яригін