Національна поліція України відзначатиме своє професійне свято

У суботу, 4 липня, українські поліцейські відзначатимуть своє професійне свято – День поліції України. Національній поліції України цього дня виповнюється 5 років.

Хранителі законності і правопорядку! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

Сьогодні на вас покладені вагомі обов’язки – ви забезпечуєте охорону прав і свобод людини і громадянина, протидієте злочинності, підтримуєте громадську безпеку і порядок. Щодня ви виконуєте нелегку і відповідальну роботу. Працюйте і надалі з честю і гідністю, залишайтесь відданими справі, Присязі та службовому обов’язку.

У цей день ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто працює в Національній поліції України! Бажаємо  високих професійних досягнень, розуміння і поваги, успіхів у роботі!

Хай береже вас Бог у вашій нелегкій службі українському народові!

Швайківський сільський голова

Тарас Яригін