У Мирославці впорядкували пляжну зону відпочинку

Дата: 08.07.2020 10:08

Завдяки тісній співпраці керівництва сільської ради, спонсорської підтримки місцевого підприємця Віталія Левіцького та небайдужості місцевих мешканців у селі Мирославка, нашої громади, впорядкували пляж.

Село розташоване на лівому березі річки Гнилоп’ятки, що є  притокою Гнилоп’яті, і має поблизу лісу мальовничу зону для відпочинку. Під час упорядкування на пляж завезли пісок. Шість вантажівок суміші було розгорнуто в спеціально відведеному місці. До роботи завзято долучилися жителі села.

«Пляж у селі – улюблене місце відпочинку влітку. Тепер дозвілля місцевих жителів та гостей села біля води буде більш комфортним» - переконаний Швайківський сільський голова Тарас Яригін.

Дякуємо небайдужості і постійній підтримці Левіцькому Віталію, а також активним жителям, які дбають про розвиток і благополуччя свого села. Нехай Ваше добро повертається до Вас сторицею.