Розпочалася робота над створенням «Соціального паспорта» громади

Дата: 10.07.2020 10:31

У Швайківській сільській раді розпочалася робота над створенням соціального паспорта громади. Рішенням виконавчого комітету  Швайківської сільської ради затверджено склад робочої групи, на яку покладено обов’язки з визначення потреб населення у соціальних послугах, та розробки «Соціального паспорта» Швайківської сільської ради Бердичівського району Житомирської області.

Цей документ міститиме систематизовані дані про населення, яке проживає на території ОТГ.

Його створення дозволить зробити оцінку потреб громадян у соціальних послугах і на основі результатів сфокусуватися на вразливих групах населення.

Оцінка потреб на рівні ОТГ – це перший крок до подальшого планування роботи з різними категоріями населення і оцінки ресурсів, засобів і можливостей для правильного надання соціальних послуг відповідно до потреб громади.