Про умови здобуття освіти європейського рівня в Національній академії статистики, обліку та аудиту

  • 865

Фото без опису

Національна академія статистики, обліку та аудиту – державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації запрошує абітурієнтів на навчання на 2020/21 навчальний рік для здобуття освіти Європейського рівня за наступними спеціальностями:

  • публічне управління та адміністрування (публічне управління та адміністрування);
  • економіка (прикладна статистика та бізнес аналітика, економічна кібернетика);
  • облік і оподаткування (облік, аудит та оподаткування);
  • фінанси, банківська справа і страхування (публічні, корпоративні фінанси та фінансове посередництво, банківський та страховий менеджмент);
  • менеджмент (менеджмент зовнішньоекономічної діяльності).

       НАСОА здійснює підготовку фахівців за ступенями вищої освіти  бакалавр, магістр за денною, заочною та дистанційною формами навчання,                            як на контрактній основі (за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб), так              і за державним замовленням. При цьому вартість навчання на контрактній формі є досить помірною

        У НАСОА запроваджено програму паралельного навчання з провідними польськими закладами вищої освіти, після закінчення якої випускники отримують два дипломи – НАСОА та одного з польських університетів.

      У структурі академії також функціонує Коледж бізнесу та аналітики НАСОА, який готує фахівців ступеня фаховий молодший бакалавр на базі 9 та 11 класів.

   Крім органів державної статистики, випускники НАСОА працюють також у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерстві фінансів, Державній фіскальній службі, різних банках, аудиторських компаніях тощо. Випускники академії не мають проблем із працевлаштуванням.

       Академія має гуртожиток для забезпечення проживання студентів.

  Інформацію про спеціальності, форми та вартість навчання, терміни подачі документів розміщено на сайті НАСОА          nasoa.edu.ua.