12 липня – День рибалки відзначатимуть всі, хто любить риболовлю

Дата: 10.07.2020 15:53

Повсякденна праця професійних рибалок вимагає від них повної відданості справі, неабиякої наполегливості та професіоналізму. Рибалки розвивають рибну галузь, що виражається у збереженні та примноженні рибних запасів, охороні і належному утримання водних об’єктів громади.

Професійне свято рибалки офіційно було встановлено в 1968 році Указом Президії Верховної Ради від 1 листопада. Його відзначали в другу неділю липня. В Україні ж День рибалки був додатково закріплений Указом Президента України від 22 червня 1995 року за № 464/95. Свято і досі носить свою назву «День рибалки», цього року воно припадає на 12 липня.

Щиро вітаємо зі святом всіх рибалок – від аматорів до професіоналів, тих, хто отримує  насолоду від риболовлі!  Бажаємо здоров’я, сил, гарної погоди, чудових уловів. Нехай кожна риболовля буде для вас справжнім святом, а улюблена справа несе тільки радість.

Швайківський сільський голова

Тарас Яригін