У Швайківській ОТГ проведено валкування сміттєзвалищ

Дата: 13.07.2020 16:05

З метою приведення місцевих полігонів твердих побутових відходів у належний санітарний та протипожежний стан, а також з метою забезпечення раціонального їх використання, в Швайківській об’єднаній територіальній громаді провели валкування сміттєзвалищ.

Валкування сміття на місцевих сміттєзвалищах у селі Райки, Мирославка, Слободище і Швайківка відбувалося із  залученням спецтехніки. Відповідний договір на виконання робіт та надання послуг з благоустрою території було укладено із ТОВ «РАЙКІВСЬКИЙ ГРАНІТНИЙ КАР’ЄР».

Валкування сміття проводиться щорічно, але цьогоріч його проводили спецтехнікою – гусеничний трактор, - завдяки чому під’їзд до сміттєзвалища став практичним у використанні та зручним для легкового автотранспорту.

Робота з благоустрою місцевих сміттєзвалищ тривала сім робочих днів і наразі територія захоронення виробничих і побутових відходів перебуває в належному санітарно-технічному стані.

с. Райки

с. Швайківка