Не будь байдужим, долучися до благодійної акції «Дитяче серденько, живи!»

Дата: 31.07.2020 15:22

XV Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Дитяче серденько живи!», у зв’язку з карантином , буде продовжена до 30 вересня 2020 року.

Головна мета акції – збір коштів для дітей  з вадами серця, придбання  кардіореанімаційного обладнання та апаратів ШВЛ для дитячих лікарень відповідної області.

Акція відбуватиметься п’ятнадцятий рік поспіль і за цей час вже встигла набути загальнонаціональної підтримки. За чотирнадцять років діяльності фонду обласним дитячим лікарням було передано медичне обладнання для діагностики та лікування дітей з вадами серця.

Минулого року на зібрані кошти, в рамках акції, для Житомирської дитячої обласної лікарні було придбано та передано монітор артеріального тиску та електрокардіосигналів добовий у кількості 3 штук та електрокардіограф.

За більш детальною інформацією звертатися: