В Швайківській ОТГ зафіксований випадок захворювання на COVID - 19

Дата: 06.08.2020 16:35

Україна встановлює чергові антирекорди за кількістю нових випадків COVID – 19. Спостерігається зростання захворюваності у різних областях. Так, лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID- 19 зафіксований в селі Катеринівка Швайківської сільської ради. На коронавірусну інфекцію захворіла жінка. Коло контактних осіб жінки встановлено.

З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції на території громади,  сьогодні, 06 серпня 2020 року, було проведено термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де обговорили питання застосування додаткових заходів щодо запобігання поширенню на території села Катеринівка  Швайківської сільської ради респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2.

«Прикрий випадок захворювання маємо в нашій громаді. У  зв’язку з цим вимушені посилити протиепідемічні заходи. Прошу з розумінням віднестися до ситуації, не панікувати, зберігати спокій і головне, строго дотримуватися карантинних обмежень. Цим ви убезпечите себе і своїх рідних, односельчан і тих, хто поруч» - зазначив Швайківський сільський голова Тарас Яригін.

Слід зазначити, що в селах Катеринівка і Швайківка спеціальними дезінфікуючими засобами було оброблено місця масового скупчення людей -  дитячі майданчики, зупинки громадського транспорту, магазини, заклади культури, ФАПи, будівлю сільської ради та оброблено вулиці.

Швайківська сільська рада і надалі інформуватиме мешканців громади про ситуацію захворюваності на COVID– 19 на території ОТГ.