19 серпня – День пасічника

Сьогодні, 19 серпня 2020 року, в Україні відзначають День пасічника.

Це свято бере початок з 1997 року, тоді Президентом України було підписано указ і встановлено дату відзначення  - 19 серпня.

На українській землі бджолярів шанували здавна. З повагою ставилися до їхньої кропіткої праці, дбайливості, шанували їх працьовитість, захоплювалися вмінням і мистецтвом догляду за бджолами. Не відступаймо від традицій і в сьогоденні.

Щиро вітаю українських бджолярів з Днем пасічника! Особливі вітання бджолярам Швайківської громади.

Ви забезпечуєте громадян безцінним даром землі  і сонця, адже мед на столі – це достаток і радість, це багатство родини, здоров’я  сім’ї.

Бажаю усім трудівникам пасік щедрого медозбору, нехай ваше життя буде багатим на щастя, а доля стелиться барвистим рушником достатку і благодаті.

Швайківський сільський голова

Тарас Яригін