Швайківський сільський голова Тарас Яригін вітає з початком нового навчального року та Днем знань

Дата: 01.09.2020 11:26

Шановні педагоги, дорогі учні та батьки, працівники освіти!

Від усієї душі вітаю Вас з Днем знань та початком нового навчального року! 1 вересня - особливе свято, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових знань, до самостійного життя.

Насамперед вітаю тих, хто вперше у житті переступає сьогодні поріг школи – це наші першокласники. Віднині перед вами, наймолодші здобувачі знань, відкриється безліч доріг. Вірю, що ви оберете правильний шлях і досягнете неабиякого успіху. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими і досягайте високих результатів у навчанні.

Бажаю учням і вчителям, аби прийдешній рік приніс все, що задумано. Нехай втіляться всі ваші плани і здійсняться мрії, менше розчарувань і труднощів на вашому шляху! Нехай відкриє Країна знань перед вами нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

Дорогі діти, вчіться і живіть захоплено!  Зі святом! Миру, щастя та успіхів!

Швайківський сільський голова

Тарас Яригін