Швайківський сільський голова Тарас Яригін вітає служителів закону з Днем юриста!

Дата: 08.10.2020 08:10

Щиро і сердечно вітаю всю юридичну спільноту  із професійним святом – Днем юриста.

Бути юристом – це  почесно і надзвичайно  відповідально. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу, органу місцевого самоврядування  чи підприємства, де б щоденна робота обходилася без кваліфікованої консультації юриста. Щодня до Вас, працівників юридичної сфери, за допомогою звертаються тисячі громадян, інтереси і права яких Ви відстоюєте.

Бажаю Вам  професіонального росту, успішних справ та, звичайно, міцного здоров'я, щастя і родинного  затишку! Нехай не полишає успіх на професійній ниві та завжди діє принцип безумовного дотримання букви закону. Зі святом!

Швайківський сільський голова

Тарас Яригін