Швайківський сільський голова Тарас Яригін вітає з Днем працівників сільського господарства України

Дата: 16.11.2020 11:26

Вітаю з професійним святом усіх, хто має відношення до сільського господарства України.

Шановні аграрії! Незважаючи на труднощі, погодні чи фінансові,  ви завжди зберігаєте високий рівень професіоналізму, щодня займаєтеся господарством, проводите заходи, спрямовані на раціональне використання земель, підвищення їх продуктивності та охорону сільськогосподарських угідь, які є складовою частиною вашої діяльності,  забезпечуєте екологічну рівновагу та соціальну стабільність.

Ви – господарі – бо там де ви і ваш труд – там доглянуті, охайні поля, відновлені ферми, люди мають робочі  місця, розвивається село. Ви завжди переймаєтеся соціальними питаннями, інфраструктурою, наповнюєте бюджет громади, вирішуєте конкретні проблеми людей, допомагаєте пенсіонерам і ветеранам, школам, медичним закладам, волонтерам, воїнам і багатьом іншим. Робите все можливе для розвитку економіки нашої громади.  За це вам щире дякую. Адже саме сільське господарство є тією основою, котра дозволить постати економічно сильній Україні, зробить її громадян більш заможними і впевненими у завтрашньому дні.

Спасибі вам, трудівники землі, за ваш благородний труд! Бажаю вам райдужних перспектив, високих врожаїв та всіляких гараздів! Будьте здорові і щасливі! Зі святом!

Швайківський сільський голова

Тарас Яригін