Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» на Житомирщині

Дата: 26.11.2020 08:32

Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», за підтримки Департаменту культури, молоді та спорту проводиться фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в онлайн форматі.

Для участі у фестивалі командам-учасникам (родинам) Житомирської області необхідно надіслати фотозвіт спортивних активностей: 3 фото, як вони всією сім’єю активно займаються спортом. Кількість членів родини необмежена, вік дітей до 15 років.

Дата проведення: з 25.11.2020 р. до 20.12.2020 р.

Основні цілі і завдання заходу:

- популяризація здорового способу життя;

- формування у населення потреби до занять оздоровчою фізичною культурою у колі сім’ї;

- організація активного сімейного дозвілля в умовах карантину.

Головною метою заходу є формування свідомої потреби у заняттях фізичною культурою в колі сім’ї.

Переможці будуть нагороджені дипломами, медалями та спортивним інвентарем від Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Для участі у фестивалі надсилати на e-mail Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» ztsportforall@gmail.com таку інформацію:

прізвище та імена членів родини, контактний номер телефону, населений пункт та фотозвіт спортивних активностей.