Голова Швайківської об’єднаної територіальної громади Габріел Мкртчян вітає із Днем прокуратури України

Дата: 01.12.2020 10:57

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники прокуратури.  Щиро вітаю усіх причетних до цієї важливої професії людей.

Слід зазначити, що щоденна діяльність органів прокуратури спрямована на всебічний нагляд за дотриманням і  застосуванням законів України. Такий нагляд сприяє захисту наших співгромадян, їх законних прав та інтересів. Кожен день працівники прокуратури виконують важливу і відповідальну роботу - забезпечують законність, захищають національні інтереси держави.

У день Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання. Бажаю Вам міцного здоров’я, суцільного везіння, наснаги і сил, успіхів у роботі, здобутків на професійній ниві, щастя і злагоди в родинах.

Швайківський сільський голова

Габріел Мкртчян