Голова Швайківської об’єднаної територіальної громади Габріел Мкртчян вітає із Днем прокуратури України

Сьогодні своє професійне свято відзначають працівники прокуратури.  Щиро вітаю усіх причетних до цієї важливої професії людей.

Слід зазначити, що щоденна діяльність органів прокуратури спрямована на всебічний нагляд за дотриманням і  застосуванням законів України. Такий нагляд сприяє захисту наших співгромадян, їх законних прав та інтересів. Кожен день працівники прокуратури виконують важливу і відповідальну роботу - забезпечують законність, захищають національні інтереси держави.

У день Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання. Бажаю Вам міцного здоров’я, суцільного везіння, наснаги і сил, успіхів у роботі, здобутків на професійній ниві, щастя і злагоди в родинах.

Швайківський сільський голова

Габріел Мкртчян