Швайківський сільський голова Габріел Мкртчян вітає з Міжнародним днем волонтера

Дата: 04.12.2020 15:27

Шановні волонтери!

Щиро вітаю Вас з нагоди свята.

Міжнародний день волонтера – свято кожного, хто хоч раз за покликом серця допомагав людям, хто своєю добровільною працею щодня робить добрі справи, хто за свою діяльність не чекає подяк, нагород і визнання.

Важко уявити наше життя без волонтерів і волонтерського руху. Ви робите величезну роботу, ви стали на допомогу нашій армії, воїнів АТО, ветеранів та переселенців, соціально-незахищених верств населення, людей похилого віку, дітей, хворих, нашому народу. Ви цілковито віддаєтеся своїй діяльності, незважаючи на особисте життя, на безпеку, на комфорт. Ви віддаєте всім, кому допомагаєте, своє щире відкрите серце.

Висловлюю Вам свою прихильність і повагу, щиро вдячний усім, хто присвячує своє життя служінню людям. Бажаю Вам, шановні волонтери, міцного здоров’я,  добра, родинного затишку,  вдячності від оточуючих, благополуччя і, звичайно,  миру.

Зі святом Вас, дорогі волонтери!

Швайківський сільський голова

Габріел МКРТЧЯН