З Днем місцевого самоврядування в Україні!

Шановні працівники і ветерани місцевого самоврядування, депутати Швайківської сільської ради, колеги!

Від щирого серця вітаю з Днем місцевого самоврядування усіх, хто має безпосереднє відношення, хто причетний до цього свята. День місцевого самоврядування - свято громади і кожного села, селища, міста, кожного мешканця, кожного з нас. Воно об’єднує людей з активною життєвою позицією – керівників громад, очільників сіл, селищ міст, депутатів усіх рівнів. Це люди, які   представляють громади, вивчають, знають і вирішують їх проблеми, докладають максимум  зусиль для повного вирішення життєвих питань жителів.

У результаті реформи децентралізації влади, сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика  відповідальність за благополуччя жителів, за стан справ у кожній галузі господарства. Маю надію, що з усіма труднощами ми справимося!

Висловлюю  вдячність депутатам Швайківської сільської ради, працівникам органів місцевого самоврядування. Переконаний, що ви завжди залишитеся мудрими і толерантними, закоханими у свою справу і відданими їй.

Бажаю усім міцного здоров’я, мирного неба, успіхів у роботі і нових звершень!

Зі святом!

Швайківський сільський голова