Вчителі закладів освіти Швайківської ОТГ поділились кращими напрацюваннями

Дата: 16.12.2020 14:16

В рамках І етапу обласної виставки перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини – 2021», який відбувся 15 грудня 2020 року на базі Мирославського ЗЗСО І-ІІІ ступеня ім. О.І. Онишка, педагогічні працівники закладів освіти Швайківської громади презентували власні роботи, в яких розкрили актуальні підходи, форми та методи організації освітнього процесу в сучасній школі.

В своїх доробках педагоги розкрили власний досвід використання інноваційних технологій, формування  компетенцій та їх розвитку під час вивчення окремих предметів та міжпредметних зав’язків.

Актуальним є презентований  досвід і практичні поради щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного та змішаного навчання в умовах пандемії.

За результатами оцінки робіт учасників, кращими визначено роботи:  Лисюк Л.С., Мачульської О.В., Мельник К.Ю. (Мирославський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О.І. Онишка), Наумчук М.М. (Райківський ЗЗСО І-ІІ ст.) – диплом І ступеня; Дзівалтівського Ю.П (Швайківський ЗЗСО І-ІІІ ст.), Рескаленко І.Л. (Райківський ЗЗСО І-ІІ ст.) – диплом ІІ ступеня; Дух Т.С., Бондарчук Т.М. (Швайківський ЗЗСО І-ІІІ ст.) Орлової Н.Л. (Слободищанський ЗЗСО І-ІІ ст.) – диплом ІІІ ступеня.

Дякуємо усім хто долучивсь до проведення та участі у педагогічній виставці.