Голова Швайківської сільської ради Габріел Мкртчян вітає з новорічно – різдвяними святами

Шановні жителі громади!

Сердечно вітаю Вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

У переддень Нового 2021 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади, всієї України. Віри в те, що будь – яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо, та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай же рік, що наступає, стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь територіальної громади, принесе реальні зміни на краще, а новорічні та різдвяні свята подарують мир, злагоду і впевненість у майбутньому.

Зичу Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, успіхів, щастя, достатку і благополуччя!

Бажаю гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

Швайківський сільський голова

Габріел МКРТЧЯН