Голова Швайківської сільської ради Габріел Мкртчян вітає з Днем Соборності України

Сьогодні, 22 січня, український народ святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна – нероздільна, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ, незалежно від поглядів і переконань.

Шановні українці, дорогі земляки, щиро вітаю Вас з великим національним святом – Днем Соборності України. Хочу побажати всім нам бути одним цілим  народом, цінувати мир, міцну дружбу, завжди мати підтримку і  повагу земляків. Миру, добра і згуртованості всій країні, а кожному жителю - міцного здоров'я, миру, злагоди, сил та натхнення, нових досягнень на благо рідної неньки  України.

Зі святом Соборності України!

голова Швайківської сільської ради

Габріел Мкртчян