В Швайківській громаді відзначили День Соборності України

Дата: 22.01.2021 15:46

Щороку, 22 січня, український народ відзначає День Соборності України.  Це свято духовного єднання всіх територій, які історично належали нашому народові, єдність і цілісність загальної території України, недоторканність її кордонів. День Соборності – це можливість нагадати кожному українцю, що у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Що є соборність для кожного українця? Соборність – це символ  боротьби за волю, порозуміння між людьми і часточка надії та віри у майбутнє. Ми всі  добре пам’ятаємо героїчні вчинки УПА, героїв Крут, героїв Небесної Сотні.  Ці люди поклали своє життя  за майбутнє неньки – України,  за свободу, за гідне життя  для нащадків. Віримо, що територіальна  цілісність  України, скріплена кров’ю борців   навіки  залишатиметься  непорушною!

В пам’ять   про борців за суверенність нашої держави в Швайківській ОТГ було проведено ряд заходів (фоторепортаж).