Дякуємо за вчасне подолання наслідків снігопаду

Дата: 11.02.2021 10:21

Останніми днями мешканці Швайківської громади, як і більшість жителів України, потерпали від хуртовини, переметів та снігопаду. Снігом позамітало дороги,  транспортне сполучення і рух вулицями сіл значно ускладнився.

На допомогу в розчистці території громади від снігу відгукнулися  керівники фермерських господарств та підприємці, які на благодійних умовах надали спеціальну техніку для розчистки доріг від снігу. Роботи проводилися злагоджено. Люди не шкодували часу, коштів, щоб допомогти жителям громади та зробити їх життя більш комфортним.

Наслідки снігопаду вдалося подолати завдяки чуйним, відповідальним і небайдужим до проблем громади людям. Допомогу в розчистці снігу  було отримано від: Олега Шевчука, Миколи Довгалюка, Артема Мкртчяна та Ігора Гончарука.

Щире спасибі Вам, шановні земляки, за розуміння і організованість. Ви зробили благородну справу, нехай завжди збуваються всі Ваші плани і починання.

Швайківський сільський голова

Габріел Мкртчян