Проведено загальні збори трудового колективу

Дата: 18.02.2021 16:36

Сьогодні, 18 лютого 2021 року, за ініціативи голови Швайківської сільської ради Габріела Мкртчяна було проведено загальні збори трудового колективу, де були присутні всі працівники громади.

Голова сільради розпочав збори з приємностей – привітав з Днем народження завідувачку Мирославським дошкільним навчальним закладом «Дзвіночок» Наталію Мороз, після чого приступили до роботи.

На порядку денному зборів ряд питань, які необхідно було обговорити з колективом.

Під час зустрічі голова громади та його заступники доповіли про виконану роботу за три місяці, розповіли про плани на найближчий час та плани і проекти з розвитку громади. Також у ході зборів обговорили правила внутрішнього трудового розпорядку, посадові інструкції, питання укладення колективного договору та створення дисциплінарної комісії, обрали раду трудового колективу, до якої увійшли старости сторостинських округів сільської ради.

Наразі збори трудового колективу відбуватимуться щоквартально.