Вшануймо пам’ять Героїв Небесної сотні

Дата: 19.02.2021 15:12

Шановні жителі громади!

Особлива дата календаря – День Героїв Небесної сотні, який український народ вшановує  20 лютого. Роковини розстрілів на Майдані - пам’ятний і особливий день для всіх нас, для кожного українця. День, коли життя поділилося на «до» і «після».

Нам добре відомо, що під час Революції Гідності у лютому 2014 року відбулися сутички протестувальників із силовиками в центрі Києва, тоді з’явилися перші жертви, загинуло понад сто осіб, сотні були поранені, фатальними і найбільш драматичними стали саме 18 – 20 лютого. Через ці криваві дні і стали називати учасників акцій протесту «Небесною Сотнею».

Сьогодні ми вшановуємо загиблих жертв Майдану, наших співгромадян, які не витримали свавілля влади і повстали проти їх діяння.

Організаційні заходи з нагоди  вшанування Дня Героїв Небесної сотні  відбулися в громаді.

Тож нехай і надалі пам’ять усіх невинно убитих живе вічно серед нас, нехай згуртує живих, дасть силу і волю, мудрість і наснагу для розбудови і зміцнення власної держави.

Слава Україні!

Швайківський сільський голова