Керівництво Швайківської громади взяли участь у показових навчаннях з військового обліку та підвищення мобілізаційної підготовки населення

Показові навчання з військового обліку та підвищення мобілізаційної готовності відбулись 24 лютого на базі Хажинського старостинського округу Семенівської об’єднаної територіальної громади.

Навчання відбулись за участі  голови Швайківської сільської ради Габріела Мкртчяна та його заступника Едуарда Томашевського.

Про організацію мобілізаційної підготовки, забезпечення її проведення та плани ближчої перспективи  інформували фахівці Бердичівського ОМТЦК та СП. Зрозуміло, що якісно організована військово-облікова робота є запорукою гарантованого виконання планових завдань в ході проведення заходів мобілізації. Тож знання, отримані від фахівців, стануть в нагоді у здійсненні повсякденної діяльності осіб, відповідальних за військовий облік.