Оголошується конкурс по визначенню аптечних установ для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Відповідно до рішення обласної ради від 21.12.17 № 878 «Про порядок використання субвенції з обласного бюджету на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» оголошується конкурс по визначенню аптечних установ для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Установи, що претендують на здійснення пільгового медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, подають конкурсній комісії такі документи:

– заяву на участь у конкурсі, завірену печаткою суб’єкта господарювання;

– копію статуту, засвідчену підписом керівника аптечної установи, що скріплюється печаткою;

– завірену копію ліцензії на медичну практику або на роздрібну торгівлю лікарськими засобами відповідно;

– довідку про банківські реквізити;

– фінансовий документ, що підтверджує можливість аптечних установ чи стоматологічних закладів здійснювати пільгове медичне забезпечення постраждалих громадян за рахунок власних оборотних коштів з подальшим відшкодуванням видатків (баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів);

– копію свідоцтва платника податку;

– копію свідоцтва  про  державну реєстрацію;

– пропозиції граничної постачальницько-збутової надбавки.

При визначенні переможця конкурсу (надавача послуг) буде враховано:

• наявність обладнання та матеріально-технічної бази;
  • наявність працівників відповідної кваліфікації;
  • наявність власних оборотних коштів для здійснення пільгового медичного забезпечення постраждалих громадян.

До участі в конкурсі не допускається установи які  визнані банкрутом, або щодо яких  порушено справу про  банкрутство, або які  перебувають у стадії реорганізації чи ліквідації.

Дата та місце проведення конкурсу: 17.03.2021 року, м. Бердичів, пл.Соборна,23.

Довідки за телефонами: 0673671198