Голова Швайківської сільської ради Габріел Мкртчян вітає землевпорядників з професійним святом

Дата: 12.03.2021 11:57

Земля – цінний скарб для українців. Розвиток суспільства в усі часи був пов'язаний саме із землею, яка і нині залишається головним засобом для існування людства та джерелом суспільного багатства. Тож і професія землевпорядника завжди користувалася повагою. Саме від професіоналізму цих людей  залежить, наскільки раціонально й ефективно використовуватиметься земля, в якому стані вона буде передана нащадкам. Від відповідальної та точної роботи землевпорядників залежать надійний захист прав землевласників та землекористувачів.

Тож з нагоди Вашого професійного свята хочемо побажати Вам, працівники землевпорядної служби Бердичівщини, міцного здоров’я, щастя, добробуту, миру та трудових звершень. Нехай у Ваших оселях панують мир та спокій, у справах – мудрість та натхнення, у серцях – весняний настрій та любов до рідної землі.

З повагою – Габріел Мкртчян,

голова Швайківської об'єднаної територіальної громади