Обласний етап Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в онлайн-форматі: долучайтесь

Житомирським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» проводиться фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» в онлайн форматі.

Для участі у Фестивалі командам-учасникам (родинам) Житомирської області необхідно надіслати фотозвіт спортивних активностей: 3 фото, як вони всією сім’єю активно займаються спортом. Кількість членів родини не обмежена, вік дитини (2010 р.н. та молодші).

Дата проведення: з 23.03.2021 р. до 23.05.2021 р.

Основні цілі і завдання заходу:

- популяризація здорового способу життя;

- формування у населення потреби до занять оздоровчою фізичною культурою у колі сім’ї;

- організація активного сімейного дозвілля в умовах карантину.

Головною метою Заходу є формування свідомої потреби у заняттях фізичною культурою в колі сім’ї.

Переможці будуть нагородженні дипломами, медалями та спортивним інвентарем від Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Для участі у Фестивалі потрібно надіслати на e-mail Житомирського обласного центру ФЗН «Спорт для всіх» ztsportforall@gmail.com таку інформацію:

1. Фотозвіт  команди (3 фото спортивних активностей від родини-учасниці)
  2. Прізвище та імена членів Родини
  3. Контактний номер телефону
  4. Ідентифікаційний код (номер) одного з батьків
  5. Населений пункт

Заявки приймаються з 23.03.2021 р. до 23.05.2021 р. на e-mail: ztsportforall@gmail.com.

Деталі за телефоном: ЖОЦФЗН «Спорт для всіх» тел./факс (0412) 47-04-38, (096)726-26-09.