Поліція нагадує про заборону самовільного випалювання рослинності або її залишків

Дата: 06.04.2021 10:20

Щорічно в Україні фіксуються тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях, лісосмугах та лісах, які призводять до масштабних пожеж та фатальних наслідків!

Тож шановні жителі Бердичівщини! Будьте свідомими та керуйтеся вимогами здорового глузду: у жодному разі не випалюйте рослинність на присадибних ділянках, не спалюйте сміття, не розводьте багаття у лісових масивах та будьте вкрай обережні при поводженні з вогнем. Пам’ятайте, навіть недопалок цигарки може стати причиною чергової пожежі.

Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, звалищах – негайно телефонуйте за номерами спецліній «101» та «102». Пам'ятайте, що тільки дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Бережіть себе, своїх рідних та унікальну флору і фауну нашого Поліського краю!