Програма міжнародно-технічної допомоги для фермерів

Дата: 12.04.2021 10:52

Агенція регіонального розвитку Житомирської області у партнерстві з міжнародною неурядовою організацією CRDF Global проводить опитування серед представників фермерських господарств Житомирської області з метою потенційного залучення фермерів області до програми міжнародно-технічної допомоги.

Програма передбачатиме візит закордонного волонтера в громади та роботу безпосередньо з українськими фермерами.

Цілі програми:

- Запозичення українськими фермерами  нових ефективних техннологій ведення господарства;

- Збільшення продуктивності фермерських господарств;

- Поширення практики органічного вирощування продукції та підвищення харчової безпеки;

- Розширення та зміцнення агросектору  Житомирської області та сприяння покращенню економічного клімату в громадах області.

Першим кроком на шляху реалізації цієї програми є проведення опитування фермерів області щодо їх зацікавленості взяти участь у програмі за посиланням: https://forms.gle/pyVxJxyPoRc8QA736.