Деякі питання виплати разової грошової допомоги до 5 травня у 2021 році

Дата: 23.04.2021 08:33

Швайківська сільська рада повідомляє, що 08 квітня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №325 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» (далі – Постанова).

Згідно з прийнятим Порядком виплату разової допомоги до 5 травня у 2021 році передбачено у таких розмірах:

• особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, визнаним особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

І групи – 4421 грн.,

ІІ групи – 3906грн.,

ІІІ групи – 3391грн.

• учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків, -1491грн.,
  • особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, -4421грн.,
  • членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв  нацистських переслідувань, визнаних за життя особам з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 966грн.,
  • учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 612грн.(далі- отримувачі грошової допомоги).