Чудове 85-річчя відзначила жителька села Швайківка Марія Андріївна Левчук

Дата: 23.04.2021 17:31

85-річчя – чудова дата, яку пощастило зустріти жительці села Швайківка Марії Андріївні Левчук.

За дорученням голови Швайківської територіальної громади, з ювілеєм зрілості та мудрості привітали Марію Левчук директор Комунальної установи «Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Олена Вишнівська, завідувач служби у справах дітей Людмила Яковенко, завідувач клубу Надія Вельмик та соціальний працівник Ніна Самсонюк.

Все життя Марія Андріївна працювала на фермі. Разом з чоловіком виховала трьох дітей. Радіє ювілярка п’ятьом онукам та сімом правнукам.

«Спілкування з такими людьми, як Марія Андріївна, заворожує. Ювілярка випромінює оптимізм та силу духу. Вона – символ мудрості та натхнення», – зауважила Олена Вишнівська.

Гості бажали ювілярці міцного здоров’я, щастя, добра, благополуччя, родинного затишку та тепла. До теплих слів привітань приєднується й вся Швайківська територіальна громада.