Голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян вітає колектив Бердичівського управління Державної казначейської служби України з професійним святом

Дата: 27.04.2021 13:55

Шановні працівники казначейства! Щиро вітаємо вас з професійним святом. Від вашого досвіду та відповідальності залежить успішне вирішення багатьох поставлених завдань.

Нехай будуть мудрими ваші дії, невичерпною – енергія. Нехай міцніє зростання бюджету і зарплат, надходження і витрати завжди знаходяться в збалансованому стані, а успіх піднімає настрій. Міцного здоров'я вам та вашим рідним і близьким, родинного затишку, злагоди та благополуччя. Мирного неба усім нам!