Бердичівські рятувальники здійснили огляд культових споруд та закликають дотримуватись заходів безпеки під час Великодніх богослужінь

Дата: 27.04.2021 14:12

Наближається одне з найбільших релігійних свят -  Великдень. В ці святкові дні храми відвідає велика кількість людей. На ряду з тим, під час літургії священнослужителі та віруючі використовують відкритий вогонь в приміщеннях храмів, що є вкрай небезпечним в приміщеннях. Тому саме в цей період особлива увага приділяється працівниками ДСНС до таких об’єктів.

З метою запобігання виникнення пожеж у культових спорудах, працівники Бердичівського міськрайонного відділу Головного Управління ДСНС України у Житомирській області 23 квітня 2021 року взяли участь у загальних зборах представників релігійних конфесій Бердичівського району Української Православної Церкви та прозвітували про результати  перевірок стану дотримання протипожежних заходів в храмах на території Бердичівського району

Про стан пожежної безпеки в Бердичівському районі та проблемні питання протипожежного стану культових закладів повідомив заступник начальника Бердичівського міськрайоннгого відділу Володимир Рейко.

Особливу увагу священнослужителів звертали на важливість дотримання правил пожежної безпеки в культових спорудах а, особливо під час святкових Великодніх Богослужінь, на наявності в храмах первинних засобів пожежогасіння, стан евакуаційних виходів та справність електромережі.

На завершення архімандрит Варфоломій (Бойков) запевнив, що духовенство Єпархії зробить усе можливе, щоб привести культові споруди в належний протипожежний стан, а настоятелі церков під час проповідей звертатимуть увагу прихожан на дотримання правил безпечної поведінки у побуті, аби зберегти найцінніше - людське життя.

Головний інспектор Бердичівського МРВ

ГУДСНС України у Житомирській області