Бердичівська поліція з’ясовує обставини ДТП в селі Малосілка

Дата: 29.04.2021 08:22

Дорожньо-транспортна пригода сталася 27 квітня близько 14:55 годин в с. Малосілках Бердичівського району. Через перекидання автомобіля травми отримали водій та троє пасажирів.

Попередньо, водій ЗАЗ «Сенс», 61-річний бердичівлянин, рухаючись у напрямку м. Бердичева, не впорався з кермуванням, виїхав за межі проїзної частини, де транспортний засіб перекинувся.

У результаті ДТП травми отримали водій та пасажири автомобіля, жителі райцентру, 81-го та 48-ми років. Ще одна 79-річна жінка була ушпиталена до реанімаційного відділення місцевої лікарні.

Нині у рамках розпочатого досудового розслідування триває з’ясування всіх причин та обставин автопригоди.

Поліція закликає водіїв до неухильного дотримання Правил дорожнього руху та заходів безпеки. Шановні керманичі, перевищення дозволеної швидкості є найпоширенішою причиною дорожньо-транспортних пригод. Подбайте, щоб швидкість вашого авто під час поїздок була такою, аби ви могли постійно контролювати транспортний засіб і могли безпечно і вчасно зреагувати на зміну дорожньої обстановки.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Фото - соціальна мережа Фейсбук