Житлова субсидія з травня 2021 року: перелік документів для її отримання

Дата: 05.05.2021 15:17

З 1 травня 2021 року, громадяни, які отримують субсидію, повинні подати нову заяву для її подальшого призначення. Зокрема, Уряд 14 квітня 2021  року вніс зміни до Порядку призначення житлових субсидій.

Відтак, із травня 2021 року, щоб отримати субсидію (у тому числі на наступний період) всім домогосподарствам без винятку, необхідно подати нові заяви про надання житлової субсидії. Разом із заявою надається декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

Звертаємо увагу, що житлова субсидія особам, які звернулися на її отримання у травні-вересні 2021 року, буде призначатися, починаючи з травня 2021 року.

Впродовж травня-вересня 2021 року документи, необхідні для отримання субсидії, будуть прийматися від громадян  у двох старостинських округах:

- с. Швайківка, вул. Осівка 1а,

- с. Мирославка, вул. Шевченка,55

Заява і декларація можуть бути надіслані поштою на адресу структурного підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації або в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія», офіційний веб-сайт Мінсоцполітики.