День цивільного захисту у Слободищанській школі

Дата: 05.05.2021 15:54

Цікаво, пізнавально та активно – у Слободищанському закладі загальної середньої освіти відбувся День цивільного захисту.

Захід допоміг практично перевірити здатність учнів діяти в умовах виникнення надзвичайної ситуації. Здобувачі освіти пригадали правила евакуації з приміщення школи та пожежної безпеки, правила особистої безпеки життєдіяльності та  поводження у надзвичайних ситуаціях, правила надання першої медичної допомоги тощо.

Практична спрямованість заходів, що проводилися, викликала інтерес в учнів, спонукала їх до поглиблення знань із ЦЗ та здобуття практичних навичок захисту від наслідків надзвичайних ситуацій. Проведення «Дня цивільного захисту» показало, що керівний склад закладу та учні вміють грамотно і чітко діяти для захисту свого життя та здоров’я.