Вітання голови Швайківської територіальної громади Габріела Мкртчяна з Днем матері

Дата: 07.05.2021 14:56

Мама… У цьому слові – тепло та ніжністю, щирість та відданість. Найвірніше та найчутливіше серце у мами. Воно ніколи не залишається байдужим, бо немає вищої любові за материнську. Її ласка зігріває нас усе життя. І скільки б нам не було років – п’ять чи п’ятдесят – нам завжди потрібна мама, її погляд  та підтримка.

Дорогі жінки, милі мами! Від щирого серця вітаю вас з Днем матері, яке ми традиційно відзначаємо у другу неділю травня. Низький вам уклін, ніжні й турботливі, мудрі і мужні, терплячі та нескорені! Нехай для вас квітують сади, дарують аромат конвалії, сяє барвиста веселка! Щастя вам, здоров’я, душевного спокою і любові!   Нехай у Ваших щасливих посмішках завжди живе весна! Господнього благословення вам та вашим родинам!

З повагою – голова Швайківської територіальної громади Габріел Мкртчян