У Швайківському закладі загальної середньої освіти відбулись уроки мужності та пам'яті

Дата: 11.05.2021 12:22

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято Перемоги.

Це свято не затьмариться в віках.

В цей день нестимуть люди завжди квіти,

Не обміліє пам’яті ріка –

В серцях нащадків буде вічно жити…

В рамках тижня пам’яті, присвяченому відзначенню Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни у Швайківському ЗЗСО І - ІІІ ступенів відбулися уроки мужності на тему: «9 травня – День Перемоги! День примирення, пам’яті».

Учні прослухали історичну довідку про хід проведення та наслідки Другої світової війни для українського народу та виготовили символи до Дня пам’яті - червоні маки. Провели зворушливу зустріч з Мотрою Омельянівною Левчук. Школярі взяли  участь в мітингу пам'яті біля обеліска Слави односельчан, які загинули на фронтах Другої світової війни.

Відбулась урочиста хода з покладанням квітів до пам'ятника воїнам, які загинули, визволяючи Швайківку та до могили загиблих партизан-розвідників.

Ми пам’ятаємо, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями Об’єднані Нації. Не забуваємо: той, на чиєму боці справедливість, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Куц Катерина Миколаївна,

заступник директора з виховної роботи