Пам’ятний захід у Слободищанській школі: «Не згасити пам’яті вогонь»

Дата: 11.05.2021 15:58

День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні займає особливе й почесне місце не лише у нашому календарі, а й свідомості та душі. Найбільша війна в історії ХХ століття торкнулась кожної української родини. Пам’ятають та шанують подвиг захисників Вітчизни школярі Слободищанського закладу загальної середньої освіти.

Напередодні Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги здобувачі освіти Слободищанської ЗЗСО взяли участь у мітингу, присвяченому пам'ятним  датам. «Не згасити пам'яті вогонь» - назва символічна та змістовна.

Школярі  поклали квіти до пам'ятних знаків та обелісків героям Радянського Союзу Карпенку І. М. та  Грабчуку М. Г., Невідомому солдату, до братської могили та до пам'ятникам полеглих воїнів-односельчан. Діти відвідали музей.